NBA Rytų konferencijos pusfinalio serijoje Niujorko „Knicks“ išsiveržė į priekį 2-0 po to, kai namuose 130:121 (36:36; 28:37; 36:18; 31:30) įveikė Indianos „Pacers“ ekipą.

Į pergalę „Knicks“ ekipą vedė po kojos traumos sugrįžęs Jalenas Brunsonas, kurio sąskaitoje – 29 taškai, 2 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

Rezultatyviausiai „Pacers“ gretose rungtyniavo Tyrese Haliburtonas, kuris pelnė 34 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir padavė 9 rezultatyvius perdavimus.

„Knicks“ jau per pirmuosius savo 14 atliktų metimų sugebėjo realizuoti net 10 tritaškių. Tačiau kėlinio pabaigoje spurtą 11:0 surengę Indianos krepšininkai sugebėjo rezultatą išlyginti 36:36.

Antrajame kėlinyje svečiai sugebėjo pranokti niujorkiečius ir išsiveržė į priekį 73:63.

Visgi trečiajame kėlinyje šeimininkai susigrąžino pranašumą, kurį išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

Penktadienį bus žaidžiamos trečiosios šios serijos rungtynės ir jos įvyks Indianoje. Tuo tarpu ketvirtosios rungtynės vyks sekmadienį.