Čekijos ledo ritulininkai septintą kartą istorijoje tapo pasaulio čempionais

Po 13 metų pertraukos Čekijos ledo ritulininkai tapo pasaulio čempionais, kai finale čekai 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) palaužė Šveicarijos ekipą ir septintą kartą istorijoje tapo šio turnyro nugalėtojais. Jeigu pirmajame kėlinyje nei viena komanda nepažeidė taisyklių, tai antrajame tiek čekai, tiek šveicarai užsidirbo po 4 baudos minutes, tačiau nei vienai iš komandų nepavyko pasinaudoti daugumos pranašumu.

Nepralaimėjusius švedus nukovę čekai po 13 metų pertraukos žais pasaulio ledo ritulio čempionato finale

Šeštadienį Čekijos Respublikoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate į finalą prasimušė Čekijos rinktinė. Čekijos komanda pusfinalyje rezultatu 7:3 (2:2, 3:1, 2:0) sutriuškino Švedijos ledo ritulininkus ir sukūrė tikrą pasaką, kadangi į didįjį planetos ledo ritulio čempionato finalą čekai pateko po 14 metų pertraukos.  Primename, kad 2010 m. Vokietijoje čekai buvo iškovoję aukso medalius.
Ledo ritulys 2024-05-25

Kaune bus surengtas pasaulio jaunių ledo ritulio čempionatas, vyrų rinktinė vyks į Estiją

Ateinančiais metais Lietuvoje bus surengtas pasaulio jaunių iki 18 metų IB diviziono čempionatas. Penktadienį paaiškėjo, jog Lietuva iškovojo teisę surengti pasaulio jaunių čempionatą. Praėjusiame sezone sidabro medalius šiame divizione iškovojusiems Lietuvos ledo ritulininkams šį kartą bus galimybė parodyti savo sugebėjimus Kaune. Į Kauną kitąmet atvyks Japonijos, Estijos, Prancūzijos, Pietų Korėjos ir Lenkijos rinktinės. Čempionatas bus surengtas balandžio 13-19 dienomis.
Ledo ritulys 2024-05-24

Paaiškėjo pasaulio ledo ritulio čempionato pusfinalio poros

Ketvirtadienį Čekijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate paaiškėjo pusfinalio poros. Titulą ginanti ir pirmą vietą A grupėje užėmusi Kanados rinktinė 6:3 (2:1, 1:0, 3:2) nugalėjo ketvirtoje vietoje B grupėje likusią Slovakiją.

Paaiškėjo pasaulio ledo ritulio čempionato atkrintamųjų poros, latviai liko už borto

Antradienį Čekijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate baigėsi grupių etapas, po kurio paaiškėjo ketvirtfinalio poros. Paskutinėse A grupės rungtynėse Šveicarija 3:1 (0:0, 2:1, 1:0) nugalėjo Suomiją ir paskutinę akimirką pakilo į antrą turnyrinės lentelės vietą, vienu tašku aplenkdama Čekiją.